Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів із проблеми «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах Нової української школи й науково-педагогічному проекті «Інтелект України»

16 квітня на базі Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича та Чортківської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 відбулося  чергове засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів із проблеми «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах Нової української школи й науково-педагогічному проекті «Інтелект України».  Учасники з цікавістю відвідали урок «У світі пернатих друзів» у  1 – Б класі ,який працює за проектом «Інтелект України». Урок провела надзвичайно творчий та креативний учитель Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича , учасник  творчої групи Чхало Л.В. Педагоги  разом  з учнями поринули у різноманітний світ птахів, побували на різних континентах, досліджували ,чому тіло птахів покрите пір’ям тощо. Також  своїм досвідом роботи щодо  особливостей реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в початковій школі, поділились вчителі початкових класів  Кораль Л.С. та Петраш Н.В.

Другою, не менш цікавою  зупинкою творчих учителів, став  захоплюючий, сучасно-інноваційний  урок-квест «У пошуках веселки» в 1–А класі, який на високому професійному рівні провела Рибак Н.С., учитель Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7.

Надалі   учасники творчої групи зустрілися і  продуктивно поспілкувалися з нашими першопрохідцями на шляху впровадження НУШ, вчителями  пілотних класів Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 Кормило О.П. та Матвієшин Т.І.  щодо питань інтегрування  предметів та використання технологій критичного мислення, та вчились діяльнісним методам навчання з регіональним тренером, методистом РМК Комар Г.В., яка відзначила, що обидві програми: «Нова українська школа» та «Інтелект України» – спрямовані на розвиток успішної особистості.

Незважаючи на погану погоду, засідання творчої групи було продуктивним та пізнавальним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності і залишило чудові, незабутні  спогади  про гостинний і талановитий освітянський Чортків .