Виступ юних математиків Тернопільщини на Всеукраїнському фіналі ХХХІІІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач

Десятий рік поспіль школярі Тернопілля беруть активну участь у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач.

4 травня 2019 року Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського гостинно зустрів фіналістів Всеукраїнського чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, які прибули на змагання з різних куточків України. Право участі у Всеукраїнському фіналі чемпіонату вибороли 83 школярі області. Загалом до Вінниці приїхали близько 600 учасників з Київської, Запорізької, Харківської, Одеської та інших областей України. Математичну спільноту Тернопілля представили на змаганнях 42 учні області.

На урочистому відкритті Всеукраїнського фіналу чемпіонату  із вітальним словом до присутніх звернулись представники органів державного управління Вінницької області; ректор університету, доцент, кандидат педагогічних наук Лазаренко Наталія Іванівна та координатори чемпіонату в Україні: Збожинська Тетяна Станіславівна і Кривошея Ігор Михайлович. Зокрема, Наталія Іванівна відзначила вагому роль турнірних математичних змагань з розв’язування логічних задач для інтелектуального розвитку школярів та привернула увагу учасників до важливості отриманих досягнень і докладених зусиль для становлення особистості та формування майбутньої наукової еліти України. Заслужений учитель України, член Адміністративної ради Міжнародного комітету математичних змагань, керівник міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору Збожинська Тетяна Станіславівна відзначили високі результати учасників, отримані на проміжних етапах змагань, а також зауважила на цікаві, оригінальні та різноманітні підходи до розв’язування задач. Голова журі та координатор  Всеукраїнського чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, Відмінник народної освіти Кривошея Ігор Михайлович ознайомив учасників з умовами участі та правилами роботи над завданнями фіналу.

Для участі у відбірково-тренувальних зборах з підготовки до   суперфіналу чемпіонату, який традиційно відбудеться наприкінці серпня  у Франції,  запрошено п’ятеро Тернопільських школярів: Співака Максима (5 клас, ТЗОШ №19), Цабан Марію (5 клас, ТСШ № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов), Кобельника Романа (8 клас, ТЗОШ № 11),  Кекіша Дмитра (9 клас,  ТЗОШ №16 імені Володимира Левицького),   Парнету Олега (9 клас, Козівська державна українська гімназія імені В.Герети). Щиро радіємо успіху Парнети Олега, який здобув у Всеукраїнському фіналі чемпіонату бронзову медаль у категорії «8-9 класи».

Висловлюємо слова вдячності учителям математики області, які забезпечували організацію, проведення проміжних етапів чемпіонату на місцях та здійснювали супровід школярів під час поїздки на фінал у м. Вінницю, зокрема Штокало Марії Леонідівні, учителю Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов,  Горошко Надії Михайлівні, учителю Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, Дудар Галині Михайлівні, учителю Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19,  Бедрій Марії Богданівні, учителю  НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тернопільської районної ради, Вацлавів Світлані Володимирівні,  учителю ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин, Чорноус Галині Богданівні, учителю Козівської державної української гімназії імені В.Герети.

Адміністрація інституту щиро вітає усіх фіналістів змагань, батьків та учителів з високими досягненнями, зичить подальших успіхів, злетів та перемог.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти