Обласний семінар на тему «Створення методичного простору для самореалізації учителя фізичної культури та забезпечення якості освітньої діяльності в умовах реформування освіти».

20 травня 2019 року у трьох освітніх закладах м. Тернополі відбувся обласний семінар методистів фізичної культури РМК, ММК, ОТГ на тему «Створення методичного простору для самореалізації учителя фізичної культури та забезпечення якості освітньої діяльності в умовах реформування освіти»: з досвіду роботи методичної установи та освітніх закладів м.Тернополя.

У теоретичній частині семінару заступник директора Тернопільського КМЦНОІМ Галина Федун висвітлила питання освітнього простору сьогодення та перспективи розвитку освіти міста Тернополя. Досвідом роботи щодо організації методичної роботи з учителями фізичної культури поділився методист Тернопільського КМЦНОІМ  Борис Климчук. Про самореалізацію вчителя фізичної культури у його професійній діяльності розповіла методист Тернопільського ОКІППО Галина Єднак. Учасники семінару мали нагоду поспілкуватись з директором Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю Василем Івегешем, який поділився досвідом впровадження  профільного навчання як одного зі шляхів реалізації спортивно обдарованих школярів.

У практичній частині семінару учителі фізичної культури дали майстер – класи: – з розвитку фізичних якостей учнів молодшого шкільного віку засобами рухливих ігор (Світлана Стадницька, Тернопільський НВК №35);

– заняття з оздоровчого плавання (Наталія Солодухо, Тернопільський НВК №35);   – про особливості навчання футболу учнів 10-11 класів спортивного профілю (Андрій Івегеш, Тернопільський педагогічний ліцей спортивного профілю);           – про підготовку спортивних споруд і спорядження команд до проведення туристичних заходів в закритих приміщеннях, (керівник гуртка з туризму Сергій Борщ, Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 імені В.Левицького).

Завершився захід підведенням підсумків та виробленням рекомендацій.

Учасники семінару подякували   директорам освітніх закладів Оксані Кусяк, Руслані Базуновій та Василю Івегешу за сприяння у проведенні практичних занять.