Стартувало ЗНО-2019

21 травня 2019 року стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з математики.

За оперативною інформацією, в області участь у тестуванні з математики взяла 3060 осіб, що становить 97,14 % від загальної кількості зареєстрованих.

Два учасники ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів. Три учасники ЗНО були позбавлені права на виконання сертифікаційної роботи з математики за порушення процедури проходження зовнішнього оцінювання.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування забезпечували 531 особа. Дотримання процедури тестування контролювали громадські спостерігачі та  представники засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Івано-Франківського регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — за посиланням http://www.test.if.ua/?p=4684.