Засідання професійної майстерні для методистів, які координують діяльність психологічної служби в ОТГ на тему «Організаційно-методичні засади діяльності. Організація робочого простору»

28 травня 2019 р. у ТОКІППО відбулося засідання професійної майстерні для методистів, які координують діяльність психологічної служби в ОТГ на тему «Організаційно-методичні засади діяльності.  Організація робочого простору» організоване та проведене методистом, в. о. завідувача НМЦПССР   Коротюк З. М.   та  в. о. завідувача,  доцентом  кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук  Кавецьким В. Є.

Метою роботи професійної майстерні було сприяти підвищенню професійних компетентностей методистів психологічної служби з надання консультаційно-методичної  допомоги  суб’єктам освітнього процесу; розробити модель психологічної служби в умовах децентралізації.

Зокрема, обговорено такі питання: організаційно-методичні моделі психологічної служби системи освіти в умовах децентралізації; актуальні проблеми методичного забезпечення діяльності психологічної служби; використання стратегій тайм-менеджменту в роботі психолога-методиста; організація робочого простору.

Під час засідання учасники активно та творчо працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками роботи були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти