Засідання професійної майстерні для методистів, які координують діяльність психологічної служби в ОТГ на тему «Організаційно-методичні засади діяльності. Організація робочого простору»

28 травня 2019 р. у ТОКІППО відбулося засідання професійної майстерні для методистів, які координують діяльність психологічної служби в ОТГ на тему «Організаційно-методичні засади діяльності.  Організація робочого простору» організоване та проведене методистом, в. о. завідувача НМЦПССР   Коротюк З. М.   та  в. о. завідувача,  доцентом  кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук  Кавецьким В. Є.

Метою роботи професійної майстерні було сприяти підвищенню професійних компетентностей методистів психологічної служби з надання консультаційно-методичної  допомоги  суб’єктам освітнього процесу; розробити модель психологічної служби в умовах децентралізації.

Зокрема, обговорено такі питання: організаційно-методичні моделі психологічної служби системи освіти в умовах децентралізації; актуальні проблеми методичного забезпечення діяльності психологічної служби; використання стратегій тайм-менеджменту в роботі психолога-методиста; організація робочого простору.

Під час засідання учасники активно та творчо працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками роботи були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.