Заняття обласної школи молодого вчителя хімії і біології

Важливим етапом у формуванні сучасного педагога є удосконалення його професійної педагогічної майстерності.

Темі розвитку фахової компетентності  вчителя   було присвячене заняття школи молодого вчителя хімії і біології області «Науково-методичний супровід розвитку фахової компетентності вчителя природничих дисциплін».

Із доповіддю « Шляхи професійного зростання вчителя»  виступила  Жизномірська О.Я., доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО, кандидат психологічних наук.

Як працювати вчителю із обдарованими учнями, розвивати творчі здібності шляхом залучення їх до участі в олімпіадах і турнірах, розповіли методисти відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Мартинюк Л.О. та Турчин О.В.

Цікавим був виступ Катрук Н.П., вчителя біології та хімії Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16 ім.В.Левицького «Використання методу проектів для активізації креативно-пізнавальної діяльності школярів»

Практичну частину заняття, тренінг «Втручання в геном: перспективи та наслідки», провела Клапків О.М., вчитель хімії та біології Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянського району