Презентація навчально-методичного комплекту «Я пізнаю світ із Суперкнигою»

Мультфільми – це частинка дитинства. Відомо, що в глибині кожної людини живе дитина. Цим і можна пояснити, чому настільки популярні мультфільми серед різних вікових категорій. Напевно немає таких дітей, хто б хоч раз не дивився мультфільм про Робіка. Робік – один з головних героїв «Суперкниги». Він дуже розумний, ерудований, знає відповіді на всі питання, готовий дати пораду при вирішенні будь-якої проблеми.

У мультфільму «Суперкнига» тривала історія. Він був створений телекомпанією CBN в 1981 році та перекладений на 43 мови, транслювався в 106 країнах.

«Суперкнига» розповідає про життя Ісуса Христа. Дві дитини знаходять стару Книгу, яка розкриває перед ними двері в чудовий світ пригод. Суперкнига переносить Джой, Крістофера та їх іграшкового робота на ім’я Робік через багато століть назад прямо в епіцентр біблійних подій.

06 червня 2019 року у ТОКІППО відбулася зустріч із керівником проекту «Суперкнига» в країнах СНД, укладачкою навчальної програми для закладів освіти «Я пізнаю світ із Суперкнигою» для дітей шкільного віку Інною Череповою та вчителями основ християнської етики області,слухачами курсів підвищення кваліфікації, методистами Лілією Мудрик, Любов’ю Ковальчук, Світозарою Хомою,Оксаною Сесик.

Дана програма схвалена комісією з християнської етики Науково-методичної ради з питань освіти для використання у навчальних закладах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України (Протокол № 22.1/12-Г-936 від 22.10.2018).

Метою Програми є формування у дітей християнських духовно-моральних чеснот, сприяння духовно-моральному розвитку дітей і прищеплення їм любові до ближнього,України.

Реалізація Програми має ґрунтуватися на спільних зусиллях сім’ї, церкви, державних інституцій, громадських організацій.

Пані Інна представила інноваційний навчально-методичний комплект «Я пізнаю світ із Суперкнигою», розрахований на підготовку дітей до знайомства з біблійним словом і християнськими цінностями в актуальному для сучасних дітей форматі сприйняття світу й довкілля та навчально-методичний комплект для вивчення Біблії, сучасну інтерактивну методику читання Святого Письма «Академія Суперкниги».

Керівник проекту запрезентувала ексклюзивний відеоконтент: мультфільм «Суперкнига», Біблійні факти, вивчення біблійного вірша, пісні, участь в іграх, виготовлення тематичних саморобок. Продемонструвала, яким чином діти можуть закріпити свої знання (в ігровій формі у вигляді тестів, за допомогою комп’ютерних ігор). Матеріали англомовного сайту допоможуть вивчити не тільки Біблію, а й англійську мову. Професійну діяльність сучасного вчителя основ християнської етики неможливо уявити без використання нових інформаційно-комунікаційних технологій та мережних ресурсів.

Учителі ОХЕ області мали змогу поставити запитання, обговорити шляхи використання програми в освітньому процесі.

Для налагодження механізмів взаємодії, підтримки та співробітництва п. Ірина Черепова мала також змогу зустрітися та поспілкуватися з методистом, в. о. завідувача навчального відділу підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів ТОКІППО п. Іриною Ящишин. У ході розмови були обговорені питання щодо співпраці та підвищення кваліфікації вчителів курсу «Основи християнської етики».

Зустріч відбулася за сприяння методиста центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Лілії Мудрик та Християнського навчального центру «Успіх».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти