Обласний семінар-практикум для педагогів-організаторів опорних освітніх закладів «Хмарні сервіси в організації роботи з обдарованими дітьми»

25 червня 2019 року в Тернопільському ОКІППО відбувся обласний семінар-практикум для педагогів-організаторів опорних освітніх закладів «Хмарні сервіси в організації роботи з обдарованими дітьми». Семінар організований центром  виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти, центром інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційної освіти. Основне завдання, яке вирішували учасники  – ознайомлення з можливостями використання хмарних технологій в організації виховної роботи освітнього закладу в умовах Нової української школи.

З вітальним словом до учасників звернулися заступник директора Тернопільського ОКІППО Ольга Когут, завідувач цетру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Світозара Хома.

У теоретичній частині семінару обговорювалися питання ефективності інноваційної діяльності педагога-організатора у формуванні цілісного світогляду учнівської молоді в системі виховної роботи (методисти ТОКІППО: Зоряна Борисюк, Світлана Поляк, Оксана Сидорська).

Практичне заняття, спрямоване на підвищення ІТ компетентності педагогів-організаторів щодо організації веб-ресурсів та інформаційного простору в освітніх закладах, провела методист ТОКІППО Оксана Мочук. Вона ознайомила учасників з нормативно-правовою базою інформатизації освіти та сучасними освітніми ресурсами, сукупністю програмних, технічних, комп’ютерних і комунікаційних засобів, а також способів та новаторських методів їхнього застосування для забезпечення високої ефективності  освітнього процесу.

На завершення Зоряна Борисюк провела з учасниками зібрання  вправу «П’ять відкриттів семінару». Педагоги запропонували продовжити розгляд даної теми у наступних заняттях, підвели підсумки та підготували рекомендації.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти