Всеукраїнський літній англомовний табір для вчителів та учнів Camp L.E.A.D.

У Заліщицькій державній гімназії – Microsoft Showcase School –  вже втретє проводився всеукраїнський літній англомовний табір для вчителів та учнів Camp L.E.A.D.. Організували табір директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин, вчитель англійської мови Ірина Лучин та волонтер Корпусу миру Джессіка Старберд.
Виграно 2 гранти, тому Camp LEAD. проводився за кошти фонду американської освітньої програми та Посольства США. Вперше учасниками англомовного табору стали  також і вчителі-предметники, які викладають математику, історію, українську мову та зарубіжну літературу.

Загалом у роботі табору взяли участь 130 учасників, серед них 14 волонтерів Корпусу миру, представники центрального офісу Корпусу миру в Україні Тамара Придатко та Еміль Гейбл, а також представники посольства США Тім Коллінз (RELO) та Альона Сухініна.

Протягом п’яти днів проводилися інтерактивні заняття, захоплюючі тренінги та сесії, на яких вчителі дізнавалися як підтримувати мотивацію в учнів до успішного навчання, як виховувати справжніх лідерів, знайомилися з сучасними методиками викладання, обговорювали питання медіа грамотності, та розвитку життєво-необхідних компетентностей, ефективне використання технологій. Надзвичайно цікаво для учасників  було почути про міжнародні програми та проекти, у яких Заліщицька державна гімназія бере активну участь і має визнання на міжнародному рівні  (Microsoft Showcase School 2016-2019, eTwinning School 2018-2019).

Як зазначила директор програми викладання англійської мови від Корпусу миру в Україні Тамара Придатко, «Cаmp LEAD став успішним завдяки спільним зусиллям та дивовижній співпраці відданих своїй справі професіоналів, захоплених викладачів та студентів, високомотивованих волонтерів Корпусу миру та шановних партнерів RELO. Всі ми працюємо разом для кращого майбутнього України та створення позитивного освітнього середовища в кожному класі та школі. Величезна повага всім, хто займається цим важливим проектом!».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти