До дня державного прапора

Шановні колеги!
Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
28 років тому, 24 серпня 1991 року відбулося проголошення Акта про Незалежність України, і над будинком Верховної Ради замайорів синьо-жовтий прапор. День Державного Прапора напередодні Дня Незалежності ми з Вами відзначаємо абсолютно не випадково, логіка в цій послідовності залізна, саме під синьо-жовтими кольорами, з покоління в покоління, ми українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Сто років тому, це знамено стало офіційним стягом Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, які об’єдналися в соборну державу. Його решетили ворожі кулі національно-визвольних змагань, за нього карали Сибіром в епоху шістдесятників, та з ним врешті-решт добилися відновлення нашої незалежності, і відновили власну державу 28 років тому. Цим синьо-жовтим прапором захищали барикади на майдані, і ним ми вкривали загиблих героїв Небесної сотні. За цей прапор окупанти вбивали патріотів на Донбасі. Під небесним і пшеничним кольорами наша армія 2014 року звільнила від окупантів більшу частину окупованого Донбасу. Державний прапор це є животворче та об’єднуюче начало. Він, незалежно від національності, мови, релігії, гуртує всіх нас в єдине ціле-українську націю.
Український національний прапор має кликати не тільки на урочисті мітинги і свята, а й на боротьбу за свободу і честь нації. Це наш історичний дух, наша совість і символ нашої незламності. Це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави. Під цим прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя у єдиній сім’ї європейських народів.
Тож сьогодні, в цей знаменний день, бажаємо єдності та миру для українського народу, сил та віри у перемогу над ворогом. Від усього серця бажаємо, щоб життя кожного громадянина було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу. Доброго здоров’я, добробуту, і щастя вашим родинам!