Обласна методична студія «Формування життєвих цінностей дітей та учнівської молоді у Новій Українській школі»

21 серпня 2019 року у Тернопільському ОКІППО відбулась обласна методична студія «Формування життєвих цінностей дітей та учнівської молоді у Новій Українській школі» для методистів, що відповідають за питання виховної роботи, предмети духовно-морального спрямування, позашкільну освіту.

Захід відбувся у формі case-study (метод  case-study – метод активного проблемно-ситуативного аналізу, що належить до неігрових імітаційних активних методів навчання).

У роботі методичної студії  у трьох case-study були розглянуті питання щодо організації виховної роботи у закладах освіти Тернопільської області у  2019/2020 навчальному році та надано методичні рекомендації «Формування життєвих цінностей дітей та учнівської молоді у Новій Українській школі». Спікерами case-study були методисти центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти (Світозара Хома, Світлана Буняк, Оксана Сесик, Зоряна Борисюк, Лілія Мудрик).   З вітальним словом до учасників заходу звернувся Володимир Мисик, заступник директора ТОКІППО/

Організація роботи методичної студії була представлена такими case-study:

Case 1. Виховне середовище закладу освіти та виховний простір сучасного учня;

Case 2. Формування критичного, креативного і піклувального мислення в учнів. Створення безпечного освітнього середовища;

Case 3. Духовність і мораль як базові цінності виховання.

Підсумком роботи стала прийнята резолюція. Матеріали обласної методичної студії розміщено у спільноті  центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти (https://www.facebook.com/groups/206780763071428).