Проведення серпневої методичної студії для методистів з географії і економіки

23 серпня на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася серпнева методична студія для методистів з географії і економіки на тему «Шкільні курси географії і економіки як простір можливостей: основні підходи, цінності».

Мета заходу: ознайомлення методистів області із сучасними програмами з географії і економіки та вироблення практичних умінь, навичок навчання географії і економіки у закладах загальної середньої освіти.

Зокрема, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського ОКІППО, кандидат географічних наук І. М. Вітенко, окреслив науково-методичні засади викладання курсів географія і економіка та інформував присутніх щодо методичного забезпечення шкільних предметів географії і економіки.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Л. Я. Криховець-Хом’як, на прикладі інтерактивної вправи, ознайомила з методикою реалізації інтерактивного підходу до вивчення тем курсів географії і економіки та зупинилася на основних аспектах викладання курсів у 11-му класі.

Про загальні закономірності географічної оболонки у формі гри «Командний малювальник», знайомилися учасники заходу, яку провела вчителька географії Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка Бай О. Б.

Методист, зав. лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування Тернопільського ОКІППО Д. С. Яценко зупинилася на можливостях співпраці у проектній діяльності лабораторії із закладами загальної середньої освіти області.

Спільно всі учасники заходу визначили пріоритети щодо співпраці і планування роботи на 2019-2020 навчальний рік.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти