Голова обласної ради під час сесії подякував інституту післядипломної педагогічної освіти

Під час сесійного засідання Тернопільської обласної ради при розгляді змін до обласного бюджету голова ради Віктор Овчарук подякував Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти.

Керівництво інституту – директор Олександр Петровський, його заступники Володимир Мисик, Юрій Шайнюк, Ігор Вітенко, Ольга Когут вирішили, що кошти, які накопичилися на рахунках закладу за результатами економії можна виплатити у вигляді премій учням за складення ЗНО на 200 балів.

Як відомо, минулого року Тернопільська обласна рада прийняла положення про преміювання учнів, які склали ЗНО на 200 балів. Сума складає 5000 грн. Такого роду ініціативу запропонували працівник ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Брославський та заступник директора ТОКІППО, депутат облради Володимир Мисик.

Нажаль, коштів для виплати премій учням цьогоріч не вистачало. Але директор інституту і його заступники вирішили перенаправити кошти, передбачені на діяльність закладу, на виплату премії учнів.

Така ініціатива була схвально сприйнята керівництвом облради та депутатським корпусом. Адже на сьогодні відсутня практика, щоб керівництво якогось комунального закладу самостійно ініціювало такі починання. Але інститут післядипломної педагогічної освіти вважає, що учні та їх успіхи в навчанні повинні як оцінюватися, так і заохочуватися.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти