Обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Освітня діяльність закладів позашкільної освіти в умовах змін»

13 вересня 2019 року на базі Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відбувся обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Освітня діяльність закладів позашкільної освіти в умовах змін».

Учасники семінару отримали рекомендації щодо організації роботи у закладах позашкільної освіти у 2019-2020 н.р.

Світозара  Хома,  завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти  ТОКІППО, дала методичні рекомендації щодо програмного забезпечення роботи гуртків, виховних аспектів навчального процесу у закладах , зокрема щодо планування виховної роботи відповідно до програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей». Також учасники обговорили окремі аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Рекомендації щодо організації освітнього процесу у закладах позашкільної освіти області  у 2019/2020 н.р. надали Йосиф Кохан , директор Тернопільського обласного комунального центру  науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді та Іван Герц,  директор Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Учасники заходу мали можливість отримати консультації представників

обласної організації профспілки працівників освіти і науки України: Оксани Піхурко, заступника голови  обласної організації профспілки працівників освіти і науки та Степана Кушика, юриста обласної організації профспілки працівників освіти і науки .

Також під час семінару розглядалось питання щодо виконання першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, а також щодо організації і проведення навчання з питань цивільного захисту.

Завершальним етапом семінару стало вироблення рекомендацій для організації діяльності закладів позашкільної освіти області у 2019-2020 навчальному році.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти