Обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Освітня діяльність закладів позашкільної освіти в умовах змін»

13 вересня 2019 року на базі Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відбувся обласний інструктивно-методичний семінар для директорів позашкільних навчальних закладів області на тему «Освітня діяльність закладів позашкільної освіти в умовах змін».

Учасники семінару отримали рекомендації щодо організації роботи у закладах позашкільної освіти у 2019-2020 н.р.

Світозара  Хома,  завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти  ТОКІППО, дала методичні рекомендації щодо програмного забезпечення роботи гуртків, виховних аспектів навчального процесу у закладах , зокрема щодо планування виховної роботи відповідно до програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей». Також учасники обговорили окремі аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

Рекомендації щодо організації освітнього процесу у закладах позашкільної освіти області  у 2019/2020 н.р. надали Йосиф Кохан , директор Тернопільського обласного комунального центру  науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді та Іван Герц,  директор Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Учасники заходу мали можливість отримати консультації представників

обласної організації профспілки працівників освіти і науки України: Оксани Піхурко, заступника голови  обласної організації профспілки працівників освіти і науки та Степана Кушика, юриста обласної організації профспілки працівників освіти і науки .

Також під час семінару розглядалось питання щодо виконання першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, а також щодо організації і проведення навчання з питань цивільного захисту.

Завершальним етапом семінару стало вироблення рекомендацій для організації діяльності закладів позашкільної освіти області у 2019-2020 навчальному році.