Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

18 вересня 2019 р. у ТОКІППО відбулося засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розвязання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене методистом НМЦПССР Демидась С. Р. та в. о. завідувача, доцентом кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є.

Метою роботи інтервізійної групи було підвищення рівня професійності практичних психологів, формування конструктивних стосунків психологів з клієнтами під час інтервізійного процесу в контексті моделювання ситуацій колегіальної взаємодії; створення творчого та сприятливого простору для професійного розвитку практичних психологів.

Зокрема, обговорено такі питання: особливості роботи інтервізійної групи; правила роботи в інтервізійній групі; визначення особливості побудови конгруентних стосунків у системі «практичний психолог–клієнт». А також були проаналізовані ситуації, що виникають у роботі практичних психологів з учасниками освітнього процесу.

Під час засідання учасники активно працювали та обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками роботи були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.