ІІІ засідання творчої групи вчителів гімназії, ліцеїв, колегіумів на тему « Історія Змін. Впевнено рушаємо в дорогу»

10.09.2019р.на базі ТОКІППО проведено ІІІ засідання творчої групи вчителів гімназії, ліцеїв, колегіумів на тему « Історія Змін. Впевнено рушаємо в дорогу». Засідання проведено у формі тренінгу у якому взяли участь творчі вчителі – інноватори.

Мета засідання – налагодити підвищення професійної майстерності вчителя, сприяти психологічній адаптації педагогів до умов роботи в ЗЗСО, а також створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста в умовах реформи освіти.

Роботу засідання розпочато із теоретичної частини на якій В.Є. Кавецький, завідувач кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук, майстерно розповів про саму необхідність проведення тренінгів та про основні його етапи, підкріплюючи їх вправами. Продовжила роботу заняття методист відділу менеджменту координації та комунікації методичних служб ТОКІППО – Н.Р.Смук. Професійно провівши тренінг по Історії Змін Наталія Смук наголосила на вмінні працювати в команді та на виробленні власного стилю роботи педагога.

Під час засідання творчо і активно працювали вчителі – інноватори, а на завершення дякували методистам обласного інституту за креативний підхід до інноваційних форм роботи із вчителями області.