Тренінг для методистів , які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Завдання працівників психологічної служби  у процесі реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей»

23-24 вересня 2019 р. у ТОКІППО відбувся тренінг для методистів , які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Завдання працівників психологічної служби  у процесі реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей».

Захід відкрив  директор інституту Олександр Миколайович Петровський, який озвучив сучасні тенденції розвитку освіти, що формують загальне спрямування діяльності психологічної служби Тернопільської області.

Метою тренінгу було окреслити роль та завдання працівників психологічної служби в процесі реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки і Регіонального стратегічного плану з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області на 2019-2026 роки; визначити позачергові заходи для попередження потрапляння дітей до інтернатів, прийняття рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини.

Лариса Пєтушкова, експерт проекту «Розробка і впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області)»  та Зоряна Коротюк , в. о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи, як тренери, в процесі заняття, використовуючи інтерактивні форми роботи, розкрили поняття прив’язаність, порушена прив’язаність , потреби дитини, роль дорослих у забезпечені потреб дитини та виробили взаємодію співпраці з різними службами у справах дітей.

Підсумком проведення тренінгу було проведено анкету зворотнього зв’язку та вироблені рекомендації щодо подальшої діяльності.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати.