Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Україні з 01 по 31 жовтня 2019 року буде проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, що проходитиме під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Сучасна шкільна бібліотека – це місце, де учень, вчитель і бібліотекар зустрічаються щодня для спільної роботи, де на практиці виховується потреба в знаннях, даються навички пошуку потрібної інформації, закладаються основи самоосвітньої діяльності.

Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадською і соціальною позицією, системою наукових знань відповідно до інтересів Української держави.

Пропонуємо Рекомендаційний бібліографічний список літератури «Зміна ролі та пріоритетів діяльності шкільних бібліотек в умовах реформування освіти», який допоможе організувати та провести різноманітні заходи в рамках даного місячника.

Познайомитися зі списком можна на сторінці «Бібліотека» на сайті нашого інституту у розділі :                                                             «Рекомендаційні бібліографічні списки літератури 2019». Режим доступу: https://cutt.ly/1w7RkH9

 

 Завідувач науково-педагогічної бібліотеки                                І. М. Сіньковська