Всеукраїнська науково-практична конференція «Передові наукові дослідження в Україні»

27 вересня 2019 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Передові наукові дослідження в Україні». Мета конференції: вивчення та узагальнення передового досвіду з питань розробки, впровадження та поширення актуальних наукових досліджень.

З вітальним словом до присутніх звернувся О. М. Петровський, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, який привітав усіх учасників конференції, підкреслив актуальність даного заходу та доцільність обміну думками з даної проблематики.

Варто зазначити, що програма конференції передбачала роботу трьох секцій. У першій секції модераторами були такі науковці, як Петровський О. М., Полянський Ф. І., Костюк С. В., Мисик В. С. У другій секції − Мартинів М. А., Магера Т. В. У третій секції − Сергуніна Т. О., Мамус М. П.

Робота секцій проходила у форматі круглого столу. Дослідниками порушувались важливі проблеми сучасності, які вони представили у своїх виступах: «Актуальні проблеми сучасної системи освіти в Україні крізь призму реалізації концепції Нової української школи» (Петровський О. М. кандидат історичних наук, доцент, директор ТОКІППО); «Особливості поширення гапло групи R1a (індоєвропейці) в III – I столітті до н. е. з Циркунпонтійської зони» (Мисик В. С., кандидат історичних наук, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи); «Реалізація науково-просвітницького проекту Тернопільського обласного краєзнавчого музею «Пізнавальні канікули з музеєм» за 2019 рік» (Костюк С. В. директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею, голова Тернопільської обласної організації «Національна спілка краєзнавців України»).

Учасники конференції зосередили свою увагу на змістовних виступах Городецької О. В., кандидата педагогічних наук, на тему: «Вплив сучасного інформаційного простору на формування ключових компетентностей особистості» та Пришляк І. М., методиста відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО, на тему: «Наукові дослідження українських математиків». Змістовну і цікаву доповідь на тему: «Досвід використання хмарних технологій для організації дослідницького проекту в системі післядипломної педагогічної освіти» представили Олексюк О. Р., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, та Вітенко І. М., кандидат географічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО. Доповіді учасників конференції (Кавецького В. Є., Ковалика І. М., Дідуха Т. Г., Брика Р. С., Мартинів М. А. та Магери Т. В.) викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Підсумовуючи роботу конференції, Мисик В. С., кандидат історичних наук, заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, зазначив, що конференція пройшла в дружній атмосфері взаєморозуміння та злагоди, що дає надію на подальшу плідну співпрацю науковців не лише України, а й світу. Володимир Святославович побажав усім учасникам конференції і надалі розширювати коло наукових пошуків.

Доцільно зазначити, що до організації заходу разом із Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Тернопільським обласним краєзнавчим музеєм, Державним архівом Тернопільської області долучилися представники облдержадміністрації, обласної та міської ради, науковці, представники громадськості краю.

Організатори конференції зазначили, що усі учасники отримають збірник матеріалів учасника конференції (електронний варіант) та сертифікати (на 6 годин), які засвідчують їх участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Передові наукові дослідження в Україні» та як мотивацію для нових досліджень.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти