Цивільний захист. Навчаються освітяни

У вересні 2019 року відповідно до розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 21.11.2018 № 878-од щодо навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в 2019 році пройшли навчання 31 керівник закладів дошкільної освіти та посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ (за відсутності окремої штатної одиниці) закладів дошкільної освіти.

Окремо обговорено питання, за участі методиста ТОКІППО, щодо підведення підсумків навчання з ЦЗ в поточному році та його планування в закладі дошкільної освіти на 2020 рік. Доведено інформацію протидії тероризму (Пам’ятка першочергових дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів).

На циклі практичної підготовки фахівців м. Тернополя НМЦ ЦЗ та БЖД області навчалися 66 командирів об’єктових формувань ЦЗ закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, закладів інституційного догляду та виховання дітей, а також професійно-технічної і вищої освіти м. Тернополя.

У жовтні – листопаді 2019 року в НМЦ ЦЗ та БЖД області буде проведено завершальні, згідно плану функціонального навчання, заняття:

07-11 жовтня та 04-08 листопада з керівниками закладів загальної середньої освіти;

11-15 листопада з керівниками закладів дошкільної освіти.