Ярмарок-фестиваль «ЕКОТРЕНДИ В ОСВІТІ: СУЧАСНІ ПАРАДИГМИ МИСЛЕННЯ»

20 вересня у м. Тернополі на базі факультету економіки та управління ТНЕУ, з ініціативи Тернопільського комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Перший ярмарок-фестиваль «Екотренди в освіті: сучасні парадигми мислення».

Де науковці кафедри підприємництва і торгівлі ТНЕУ, вчителі більше ніж із п’ятдесяти шкіл Тернопілля та Західного регіону, а також учні й представники бізнесу об’єдналися заради спільної мети: напрацювання рекомендацій щодо екотрендів в освіті, а також відпрацювання ідей щодо ведення соціально-відповідального бізнесу та споживання. Завдяки системній, злагодженій, командній роботі керівництва, науково-педагогічного складу і методичної служби Тернопільського ОКІППО, педагоги області мали чудову змогу розглянути сучасні парадигми мислення, поділитись досвідом щодо інновацій в освіті, висловити своє бачення сучасної екопродукції та побувати на цікавих майстер-класах.

Із вітальним словом до присутніх звернулися: директор Тернопільського ОКІППО, кандидат історичних наук, доцент О. М Петровський, декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук, доцент Островерхов В. І., в.о. завідувача кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук, доцент О. М. Собко, співзасновник с/г обслуговуючого кооперативу «Український кластер виробників равликів» та ТОВ «Еліт Снейл» Р. В. Репко.

Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Л. Я. Криховець-Хом’як у своєму виступі зупинилася на динамічній моделі еволюції мислення.

Наступний етап освітнього заходу сконцентрував увагу учасників в екшин-кафе. Тут вчителі та учні спільно з наставниками працювали у творчих майстернях над міні-проектом: «Система цінностей як інструмент керування змінами в освітньому процесі» у восьми ключових локаціях. Після завершення роботи в локаціях учасники презентувала свої проекти.

Продовжили свої напрацювання педагоги, учні та викладачі у тематичних майстер-класах.

«Екотренди в освіті: святкова імпреза» – неймовірна атмосфера створена учнями Української гімназії імені І. Франка під керівництвом вчителя географії,чарівної Сампари Оксани Володимирівни завершила урочисто захід.

Дякуємо усім учасникам за натхнення і творчість: з вірою в Україну!

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти