Навчання-тренінг для вчителів громадянської освіти

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти 15-16 жовтня 2019 року відбувалося дводенне навчання-тренінг «Громадянська освіта: теорія і методика навчання». Учасниками навчання-тренінгу стали, здебільшого, вчителі закладів загальної середньої освіти I-III ступенів Тернопільської області, які викладають у 10 класі інтегрований курс «Громадянська освіта: теорія і методика навчання».

Викладачами-тренарами учителів громадянської освіти виступили завідувач відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів, методист Тернопільського ОКІППО Іван Букавин та члени правління Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», доктор педагогічних наук Петро Кендзьор та вчитель-методист Козівської ЗОШ I-III ступенів №1 Наталія Маркусь.

Під час тренінгу його учасники ознайомлися з сучасними досягнення науки та методики викладання інтегрованого курсу «Громадянська освіта» в умовах впровадження інноваційних технологій в освітній процес. Тренери доклали максимальних зусиль для зростання професійної компетентності та створення передумов підвищення рівня професійної самореалізації вчителя.

Кожен з учасників навчання-тренінгу в Тернопільському ОКІППО, окрім сертифіката про підвищення кваліфікації (12 годин за програмою короткострокового підвищення кваліфікації вчителів), із вдячністю отримав у подарунок від ВА «Нова Доба» комплект із семи книг методичного посібника для вчителя «Громадянська освіта. 3D Демократії: думаємо, дбаємо, діємо».