Цивільний захист. Навчаються освітяни

    Згідно з планом основних заходів ЦЗ на 2019 рік в ТОКІППО 18 жовтня 2019 року проведено об’єктове тренування щодо дій керівного і начальницького складу ТОКІППО при загрозі виникнення надзвичайної ситуації та дій учасників освітнього процесу при проведенні екстреної евакуації.

Навчальна мета заняття:

– досягнення злагодженості в роботі керівного складу, учасників освітнього процесу при виконанні заходів цивільного захисту з запобігання і реагування на надзвичайні ситуації;

– відпрацювання (перевірка) порядку екстреної евакуації учасників освітнього процесу з приміщень будівлі при загрозі (виникненні) надзвичайної ситуації.

 

До початку заняття проведено уточнення виконання заходів плану реагування на надзвичайні ситуації, інструктажі командирів формувань ЦЗ інституту щодо дій особового складу в надзвичайних ситуаціях, інші підготовчі заходи для забезпечення проведення навчання.

Після завершення евакуації керівники структурних підрозділів доповіли начальнику штабу тренування про організований вихід працівників з приміщень інституту. В ході тренування відпрацьовано практичні дії особового складу:

ланки охорони громадського порядку – дії охоронців, патрульних, рятувальників;

ланки пожежогасіння – гасіння місця займання первинними засобами пожежогасіння і підручними засобами; розгортання пожежного рукава та імітація гасіння пожежі водою;

санітарного поста – надання долікарської допомоги при закритих і відкритих переломах з використанням підручних засобів відповідно до протоколу про надання долікарської допомоги постраждалим.

Показові дії особового складу формувань ЦЗ інституту визнано задовільними.