Обласний семінар «Сучасні підходи щодо модернізації уроку фізичної культури в контексті реформування освіти»

10 жовтня 2019 року   відбувся обласний семінар на тему «Сучасні підходи щодо модернізації уроку фізичної культури в контексті реформування освіти: з досвіду роботи Козівського району». Учасниками семінару були методисти фізичної культури РМК, ММК, ОТГ.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась Медицька В. Г., начальник відділу освіти і спорту Козівської РДА, яка  поділилась досвідом роботи освітян Козівщини та окреслила перспективи розвитку галузі в районі.

Завідувач Козівського РМК Стасів Р.В., особливу увагу приділила питанню створення необхідних умов для удосконалення фізичної підготовленості та фізичного розвитку учнів, зокрема, наголосила про відкриття сучасного басейну і тренажерного залу у Козівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №2, відремонтований спортивний зал у Городищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та про забезпечення якісними послугами  учнів району для їх власного оздоровлення.

Методист фізичної культури Козівського РМК Попик І.Г., ознайомив присутніх з формами методичної роботи та високою результативністю у позакласній роботі  учителів фізичної культури.

Про підвищення ефективності уроку із застосуванням сучасних технологій на уроці фізичної культури, формування мотивації учнів щодо занять різними формами рухової активності та створення  належного освітнього середовища акцентувала увагу присутніх Єднак Г.М, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО.

У практичній частині семінару  відбулась низка цікавих та привабливих для учнів уроків фізичної культури, на яких учителі демонстрували сучасні форми організації уроку та нові  варіативні модулі, які впроваджують в освітній процес.

Практичним досвідом поділились учителі фізичної культури: Корбак О.І (Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (волейбол); Юрків О.Р., Козівська державна українська гімназія ім. В.Герети (аквааеробіка); Процик С.В. та Бенишин Н.М., Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 (плавання, кросфіт); Тимошик О.Є., Золотослобідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (аеробіка з елементами ТАЙ-БО).

За підсумками роботи семінару були вироблені рекомендації щодо співпраці та  практичної реалізації поставлених завдань.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти