Обласний реколекційно – методичний семінар вчителів курсу «Основи християнської етики» опорних шкіл Тернопільщини

23 жовтня 2019 року в монастирі Згромадження сестер Пресвятої Богородиці Фатімської, що у м. Тернополі, для вчителів ОХЕ опорних шкіл Тернопільщини відбувся обласний семінар «Покликання вчителя ОХЕ у світлі Божого слова» у формі реколекцій. Цей захід – це формаційна зустріч вчителів з метою збагачення духовними науками для поглиблення віри та духовного відновлення, обміну досвідом, розширення знань.

Про співпрацю школи і церкви(монастиря) – один із дієвих засобів різнобічного виховання здобувачів освіти розповіла Світозара Хома, методист, в. о. завідувача центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО.

Вчителі мали нагоду прослухати 2 реколекційні науки про актуальність Фатімських об’явлень та заангажування у євангелізацію, значення об’явлень для нас, педагогів, та світу. Реколекції провела Генеральна настоятелька Згромадження сестер Пресвятої Богородиці Фатімської,педагог с. Романа Петрущак.

В перерві між науками відбулися методичні діалоги між вчителями, під час яких Лілія Мудрик та Ірина Підгорняк, вчитель ОХЕ Підволочиської ЗОШ І- ІІІ ст, поділилися досвідом використання біблійних ігор на уроках ОХЕ.

Баченням своєї місії як і місії-педагога в освітньому процесі поділилася вчитель ОХЕ колегіуму інтернату для дівчат «Знамення»,сестра даного згромадження с. Лукія Романів.

Про вдосконалення майстерності вчителя в християнському контексті акцентувала увагу присутніх Лілія Мудрик, методист ТОКІППО, а також ознайомила із нововведеннями у проходженні курсової перепідготовки вчителів ОХЕ.

Учасники заходу мали змогу помолитися,відпочити,отримати символічні подарунки та відновити внутрішні ресурси на майбутнє.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти