Обласний семінар для методистів, які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Особливості організації соціально-психологічного супроводу дітей з ООП в умовах НУШ»: з досвіду роботи методичних установ та педагогічних колективів Збаразького району

29 жовтня 2019 р. у ТОКІППО відбувся  обласний семінар для методистів, які координують діяльність психологічної служби в районі, місті та  ОТГ на тему «Особливості організації соціально-психологічного супроводу дітей з ООП в умовах НУШ»: з досвіду роботи методичних установ та педагогічних колективів Збаразького району.

Захід розпочався висвітленням питань: організаційно-методичні аспекти діяльності працівників психологічної служби з дітьми з ООП в умовах НУШ; формування психологічної готовності учасників освітнього середовища до взаємодії з дітьми з ООП, які висвітлювали в.о.завідувача НМЦПССР   Коротюк З. М. та методисти центру С.Р.Демидась, С.О.Ярмолицька; інформаційний простір у роботі педагогів з дітьми  з особливими потребами в умовах НУШ висвітлила методист відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності ТОКІППО Магера Т.В.

Досвід роботи методичних установ та педагогічних колективів Збаразького району по роботі з ООП  представляли: Бартошинський В.Д.  Лахман Н.І. Цимбалюк І.Р Біркова  І.Р. Добровольська О.В., які акцентували увагу на основних темах з даної проблематики: створення відповідного й безперешкодного освітнього середовища для дітей з ООП; психологічні особливості сім’ї, яка виховує дитину з ООП; особливості організації інклюзивного освітнього простору в загальноосвітньому навчальному закладі; психологічний супровід дітей з ООП в розрізі створення ситуацій успіху; формування навичок соціальної компетентності як запорука успішного розвитку дітей з ООП.

Під час семінару учасники активно та творчо працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність даної теми. За підсумками роботи були вироблені рекомендації.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти