Засідання обласної творчої групи вчителів основ християнської етики

Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового суспільства, ні вільної України.

30 жовтня 2019 року в костелі Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі відбулося засідання обласної творчої групи вчителів основ християнської етики.

До вчителів ОХЕ звернувся настоятель костелу о. Андрій Маліг. Священник привітав учасників заходу, провів екскур костелом та розповів про участь римо-католицької церкви Тернопільщини у формації та вихованні дітей і молоді. Отець зазначив, що при костелах області діють недільні школи, проводяться різні зустрічі та реколекції з учнями. Вчителі ОХЕ мали змогу приступити до реліквії Фаустини Ковальської.

Баченням своєї місії, як і місії-педагога в освітньому процесі, поділилася вчитель ОХЕ НВК «Великобірківська ЗОШ I-III ст. – гімназія ім. Степана Балея», сестра Згромадження св. Йосипа с. Віра Жук, а також запропонувала декілька вправ, під час проведення яких учасники активно та творчо працювали,обмінювалися досвідом.

На важливості зображувальної діяльності педагога як чинника формування творчої особистості наголосила вчитель ОХЕ Підволочиської ЗОШ I-III ст. Ірина Підгорняк. Освітяни мали змогу взяти участь в іграх, які запропонувала п. Ірина.

Лілія Мудрик, методист ТОКІППО, представила біблійні ігри та розповіла про освітній проект в рамках проведення Всесвітнього року Біблії-2020.

Висловлюємо подяку настоятелю костелу Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі о. Андрію Малігу, вчителям ОХЕ с. Вірі Жук та п. Ірині Підгорняк за гостинність, співпрацю у проведенні творчої майстерні.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти