Обласний семінар–практикум керівників методичних об’єднань вчителів з предмета «Захист Вітчизни» РМК (ММК, ОТГ) на тему «Організація військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») у 2019-2020 навчальному році»

7 листопада 2019 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти з метою сприяти розвитку компетентності педагогічних працівників  щодо організації та здійснення військово-патріотичного виховання як складової національно-патріотичного виховання, зокрема щодо організації військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») у 2019-2020 навчальному році, відбувся обласний семінар–практикум керівників методичних об’єднань вчителів з предмета «Захист Вітчизни» РМК (ММК, ОТГ) на тему «Організація військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура») у 2019-2020 навчальному році». Учасників семінару-практикуму привітав та побажав успішної роботи заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, кандидат історичних наук Володимир Мисик, який підкреслив роль патріотичного виховання у збереженні нації та держави, у формуванні майбутніх гідних громадян – патріотів рідної землі. Завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Світозара Хома побажала плідної праці, щоб слово «патріотизм» було наповнене реальним змістом і привернула увагу до нових акцентів патріотичного виховання, що випливають із нормативних документів. Методист методичного відділу Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій Ольга Ігнатьєва зупинилася на нормативно-правовій базі проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019-2020 навчальному році, подавши коментар до окремих ключових положень. Практичні моменти з досвіду організації та проведення шкільного та районного етапів дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») пояснювали заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 м. Тернопіль Михайло Грім та Василь Фандалюк – керівник методоб’єднання вчителів предмета «Захист Вітчизни» Тернопільського району. Досвідом підготовки та враженнями від виступів у заключному фінальному етапі гри поділилися заступник директора з навчально-виховної роботи Борщівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія імені Р. Андріяшика» Оксана Блозва (рій «Січові стрільці», старша вікова група) та педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборів Роман Росіцький (рій «Алатир», середня вікова група) – переможці обласного етапу.

Методист ТОКІППО Борис Волянюк розкрив питання «Військово-патріотична дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура») як одна з форм  військово-патріотичного виховання та професійної орієнтації на військові спеціальності», звернувши увагу на меті проведення в закладах освіти військово-патріотичних курсів за вибором, гуртків даного профілю, зокрема «Сокіл» («Джура»), та провів цей захід.

 

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти