15 листопада  2019 р. в ТОКІППО відбувся обласний семінар-практикум для методистів з початкової освіти на тему «Нова українська школа – школа нових освітніх можливостей». Досвідом роботи в умовах НУШ ділилися творчі, креативні, талановиті вчителі Чортківського району.

Розпочали семінар:

  • Коненко Л.Б. завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО розповіла про інтерактивне середовище Нової української школи;
  • Кавецький В.Є., доцент, в.о. зав. кафедри педагогіки  та інклюзивної освіти з темою «Психологічні особливості професійного розвитку вчителя початкової школи в контексті розбудови Нової  української школи»;
  • Петрів С.М., завідувач РМК та Гевко І.М., методист з початкового навчання розповіли про сучасні підходи та методи реалізації методичної роботи НУШ у Чортківському районі.

Пізнавальним був виступ талановитої учительки початкових класів Горішньовигнанського НВК Озімчук Н.А. на тему «Розвиток критичного мислення молодших школярів в умовах Нової української школи». Досвідом використання квесту як засобу активізації навчальної діяльності учнів поділилася вчитель Косівської ЗОШ І-ІІІст. Янч М.В.

Захоплюючим був майстер-клас з методики викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» Нагаєвської Р.І., учительки Джуринського опорного закладу. Технологію застосування QR-технологій при викладанні інформатики у початковій школі презентувала Склярська В.І., вчитель початкових класів Нагірянської  ЗОШ І-ІІ ст.

Присутні захоплено брали участь у тренінговому занятті «Як не згоріти у полум’ї професії», яке проводила  Калюжна М.А., креативний вчитель початкових класів  Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст.

Семінар пройшов цікаво, творчо та продуктивно.