Цивільний захист. Навчаються освітяни

Відповідно до розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 21.11. 2018 № 878-од щодо навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, в 2019 році навчання пройшли 79 освітян, з них – 53 керівники закладів загальної середньої освіти і 26 керівників закладів дошкільної освіти.

За участі методиста ТОКІППО Трофимчука В.І. на курсах обговорено питання щодо підведення підсумків навчання з ЦЗ в поточному році та його планування в закладі освіти на 2020 рік.

До керівників закладів дошкільної освіти доведено інформацію, що в лютому 2020 року в області ДСНС України та МОН України планується здійснити контроль та моніторинг якості підготовки з питань навчання у закладах освіти області діям у надзвичайних ситуаціях.

У січні – листопаді 517 освітян отримали посвідчення про проходження навчання з цивільного захисту. Навчання з ЦЗ в НМЦ ЦЗ та БЖД області у 2019 році завершено 15 листопада. Підбиваючи підсумки роботи з питань ЦЗ та БЖД за рік, необхідно виокремити його результати на об’єктовому рівні і на курсах підвищення кваліфікації.