Перше засідання творчої групи учителів «Використання медіатехнологій у роботі вчителя», які відповідають за впровадження медіаосвіти, на тему «Формування медіатворчості педагогів»

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти у рамках Всеукраїнського експерименту «Організація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» 21 листопада 2019 року проведено перше засідання творчої групи учителів «Використання медіатехнологій у роботі вчителя», які відповідають за впровадження медіаосвіти, на тему «Формування медіатворчості педагогів».

Мета проведення проблемної групи: забезпечення педагогів знаннями, уміннями, навичками використання медіатехнологій в освітньому процесі; створення середовища для реалізації їх творчого потенціалу.

Питання ролі медіазасобів у формуванні креативності особистості висвітлила О.В. Городецька, доцент кафедри менеджменту і методології освіти, кандидат педагогічних наук.

У ході засідання педагоги пройшли міні-квест «Медіаграмотність».

У теплій та дружній атмосфері учасники творчої групи обговорили можливості використання медіазасобів та медіатекстів в освітньому процесі.