Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

26 листопада 2019 р. у ТОКІППО відбулося засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розвязання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене методистом НМЦПССР Демидась С. Р. та в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, доцентом,кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є.

Метою роботи засідання було підвищення обізнаності учасників щодо особливостей групової динаміки, розвиток фахової майстерності практичних психологів і формування індивідуального стилю професійної діяльності.

Організаторами були запропоновані вправи на розвиток професійної ідентичності практичного психолога, власних життєвих цінностей, орієнтирів, успіхів, проаналізовані ситуації, що виникають у роботі психологів з учасниками освітнього процесу.

Під час засідання учасники активно працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.