Засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

26 листопада 2019 р. у ТОКІППО відбулося засідання інтервізійної групи для практичних психологів опорних шкіл на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розвязання професійних завдань працівниками психологічної служби» організоване та проведене методистом НМЦПССР Демидась С. Р. та в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти, доцентом,кандидатом педагогічних наук Кавецьким В. Є.

Метою роботи засідання було підвищення обізнаності учасників щодо особливостей групової динаміки, розвиток фахової майстерності практичних психологів і формування індивідуального стилю професійної діяльності.

Організаторами були запропоновані вправи на розвиток професійної ідентичності практичного психолога, власних життєвих цінностей, орієнтирів, успіхів, проаналізовані ситуації, що виникають у роботі психологів з учасниками освітнього процесу.

Під час засідання учасники активно працювали, обмінювалися досвідом, а також відзначили актуальність і корисність таких зустрічей. За підсумками були вироблені рекомендації, щодо подальшої роботи.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти