Відбувся тренінг «Технології проведення внутрішньошкільного моніторингу якості освіти»

26-27 листопада 2019 року центром моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності проведено тренінг для директорів закладів загальної середньої освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Мета тренінгу – підвищення рівня управлінської компетентності з питань організації та проведення внутрішньошкільного моніторингу якості освіти.

В процесі роботи було розглянуто та проаналізовано ряд важливих питань з окресленої тематики. Зокрема, заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання ТОКІППО Шайнюк Ю. Ч. ознайомив учасників із стратегією розвитку освітніх оцінювань в Україні до 2030 року.

Керівники/заступники керівників закладів освіти спільно з методистами центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Онищук Л.З. та Олійник О.Й. шукали шляхи подолання проблем, що виникають при впровадженні внутрішньошкільного моніторингу, вчилися формувати команду педагогів-однодумців.

Методист Центру Олійник О.Й. зосередила увагу присутніх на принципах формування системи внутрішнього забезпечення якості освіти. Учасники тренінгу вчилися складати програми моніторингових досліджень основних напрямів діяльності закладів освіти.

Другий день тренінгу був присвячений автоматизації процесу збору та аналізу інформації. Під керівництвом методиста Центру Онищук Л.З. учасники заходу удосконалювали навички використання табличного редактора Microsoft Excel в аналітичній діяльності керівника.

Тренінг пройшов у довірливій, щирій, творчій атмосфері.

На завершення учасники тренінгу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації (12 годин).