Відбувся тренінг для вчителів інформатики області «Мережні технології відкритої освіти як засіб інформатизації освітнього закладу»

02-03 грудня 2019 року в центрі інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО відбувся тренінг для вчителів інформатики області 02-03 грудня 2019 року в центрі інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО відбувся тренінг для вчителів інформатики області «Мережні технології відкритої освіти як засіб інформатизації освітнього закладу».

З привітальним словом виступив Кривокульський Л.Є., методист, завідувач центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО.

На тренінгу були розглянуті такі питання:

  • Впровадження елементів дистанційної освіти в практику роботи освітніх закладів. (Габрусєв В.Ю., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО)
  • Відкриті наукометричні бази та їх кількісні показники. (Олексюк В.П. методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук, доцент)
  • Створення web-cайтів освітнього спрямування засобами CMS. (Вельгач А.В., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО)
  • Використання додатків Google для налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу. (Горда Г.А., методист центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО)

З привітальним словом виступив Кривокульський Л.Є., методист, завідувач центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти ТОКІППО.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти