Про засідання творчої групи учителів української мови і літератури «Методичні особливості створення кластерів для використання їх на уроках української літератури різних типів»

Про засідання  творчої групи учителів української мови  і  літератури «Методичні особливості створення кластерів для використання їх на уроках української літератури різних типів», яка працювала у рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп»

29 листопада цього року у ТОКІППО проведено  засідання  творчої групи учителів української мови  і  літератури «Методичні особливості створення кластерів для використання їх на уроках української літератури різних типів», яка працювала у рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп». Мета цього  заходу – узагальнити і систематизувати відомості із сучасної методики навчання української літератури щодо переосмислення навчального матеріалу з української літератури через графіки, схеми і таблиці; розвивати уміння словесників використовувати кластери для розвитку критичного мислення школярів на уроках різних типів у процесі літературної освіти. Про види кластерів на вступних уроках до вивчення курсу літератури й розділів шкільної програми присутніх інформувала Радьо Л. Н. (учитель української мови і літератури Комунального закладу  «Великобірківська ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія ім. Степана Балея», кандидат філологічних наук). А про структурування інформації про життєпис  письменника, ідейно-художній аналіз ліричного твору, узагальнення і систематизацію вивченого за допомогою кластерів розповіла Кондирєва М.М. (методист ТОКІППО).

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти