Особливості проведення ЗНО з математики випускників закладів професійної освіти в 2020 році.

03 грудня 2019 року у приміщенні ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-тренінг методичного об’єднання викладачів математики закладів професійно-технічної освіти з питання «Особливості проведення ЗНО з математики у 2020 році». Мета заходу полягала у наданні методичної допомоги викладачам математики для забезпечення належного рівня підготовки учнів цих закладів до зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Відкрила захід Депутат Н.С., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Тернопільській області. Надія Степанівна привернула увагу учасників зібрання до питання ДПА з математики випускників закладів професійної освіти. Онищук Л.З., завідувач центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності ТОКІППО охарактеризувала  новації ЗНО-2020 у деталях, а також ознайомила педагогів із результатами ЗНО учнів області з математики за минулий рік. Про особливості проведення ДПА з математики для учнів закладів професійної освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти розповіла Іванюк Т.Г., методист ТОКІППО. Тетяна Георгіївна надала методичні рекомендації для якісної  підготовки учнів до виконання завдань сертифікаційної роботи.

У формі методичного діалогу викладачі математики закладів професійної освіти обговорили шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до державної  підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики та визначили пріоритетні напрямки роботи з даного питання. Особливий інтерес у присутніх викликала практична частина з елементами  тренінгу «Психолого-педагогічні підходи до роботи над тестовими завданнями сертифікаційної роботи ЗНО з математики».

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти