Заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю на тему: «Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд»

10 грудня 2019 року з метою підвищення ефективності роботи гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю, вдосконалення прийомів стройової підготовки та військової топографії, ознайомлення з прийомами надання першої допомоги потерпілому у повсякденному житті у Бережанській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю м. Бережани, Бережанського, Козівського, Підгаєцького районів, ОТГ Козлівської селищної та Купчинецької, Саранчуківської сільських рад на тему: «Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд».

Учасників школи педмайстерності тепло привітали та побажали успішної праці начальник відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради Галина Михальчук, директор закладу освіти Ольга Ганич та заступник директора з виховної роботи Галина Шаль, а учні школи адресували коротку патріотичну вітальну програму, завершивши козацьким маршем у виконанні оркестру «Бережанські козачата».

Методист ТОКІППО Борис Волянюк розкрив зміст військово-патріотичного виховання в сучасній школі, його завдання у контексті Нової української школи, ознайомив присутніх із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби», прийнятим 17.10.2019 року та був модератором заходу.

В практичній частині керівникам гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю були проведені майстер-класи із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): творчого завдання зі стройової підготовки вчителем захисту Вітчизни Козівської гімназії ім. В. Герети Сергієм Пеляком та із топографічної підготовки керівником методоб’єднання вчителів захисту Вітчизни Козівського р-ну Ігорем Попиком. Вчитель основ медичних знань Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Наталя Мужанова надала присутнім практичні рекомендації з прийомів надання першої допомоги у повсякденному житті. В ході заняття учасники школи педмайстерності відвідали зразковий музей будителя України Маркіяна Шашкевича, гостро дискутували та виробили практичні рекомендації для підвищення ефективності військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Висловлюємо щиру подяку дирекції закладу освіти під керівництвом Ольги Ганич за можливість навчання та теплого спілкування.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти