Навчання-тренінг «Психолого-педагогічні засади професійної діяльності вчителя історії та суспільствознавчих дисциплін»

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти 2–3 грудня 2019 року відбувалося навчання-тренінг за програмою короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Психолого-педагогічні засади професійної діяльності вчителя історії та суспільствознавчих дисциплін».
Із сучасними інноваційними підходами щодо створення умов для професійної самореалізації вчителя, а також досягненнями науки та методики викладання історії та суспільствознавчих дисциплін ознайомив учасників тренінгу методист Тернопільського ОКІППО Іван Букавин.
Керівник тренінгового центру Тернопільського ОКІППО, доцент, кандидат педагогічних наук Віктор Кавецький під час різноманітних численних вправ, побудованих на основі сучасних досягнень науки, вікової психології та педагогіки, забезпечив зростання рівня психологічної, методико-теоретичної готовності та практичної компетентності педагогів до здійснення фахової діяльності.

За підсумками навчання-тренінгу сертифікати про підвищення кваліфікації отримали 28 учителів історії та суспільствознавчих дисциплін закладів загальної середньої освіти Тернопільщини.