Тренінг для вчителів перших класів, які працюють за програмою НПП «Інтелект України»

6 грудня 2019 року в аудиторії ТОКІППО відбувся тренінг для вчителів перших класів, які працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України» Нова українська школа: реалізація компетентнісного підходу в освітньому процесі  закладів загальної середньої освіти – учасників всеукраїнського експерименту за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Про нормативно-правове забезпечення реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в закладах загальної середньої освіти розповіла заступник директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформаційно-комунікаційних технологій  ТОКІППО Когут О.І. Про організаційно-методичний супровід освітнього процесу в ЗЗСО повідомила методист відділу дошкільної та початкової освіти Іваночко О.В.

З особливостями реалізації мовно-літературної, математичної та природничої освітніх галузей відповідно до Державного стандарту початкової освіти в НПП «Інтелект України» ознайомили та практично продемонстрували вчителі-коучі Шевченко Н.Т, Перчик Л.О. та Копина І.Ф.

Активна і продуктивна робота під час тренінгу надала педагогам нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.