Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Реалізація принципів партнерства в рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

12 грудня 2019 р. в опорному закладі Горинська ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Реалізація принципів партнерства в рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Відкрили засідання завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО Коненко Л.Б. та методист Кременецького РМК Булатова Т.М. Про особливості  реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти Кременецького району розповіли Нікітович Н.В. в.о. начальника відділу освіти Кременецької РДА та Ляшук Л.І. завідувач РМК.

Під час короткого екскурсу в історію школи Олексюк О.М. директор опорного закладу розповів про особливості організації освітнього процесу. Свій досвід роботи на тему «Інтеграція навчальних предметів як засіб формування в молодших школярів цілісності сприйняття світу» презентувала високопрофесійна, творча та талановита  вчитель –методист початкових класів Горинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олексюк І.В. Пізніше учасники групи відвідали урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ» на тему «Електроприлади – помічники в моєму домі». Де вчитель продемонструвала методику використання технологій  критичного мислення, кооперативного навчання, інтерактивних та діяльнісних методів навчання.

Також вчителі творчої групи відвідали практичне заняття з курсу «Я досліджую світ» на тему «Домашні улюбленці» Савицької Н.С. Педагоги мали змогу ознайомитися з особливостями використання мультимедіа на уроці.

Практичний психолог Тимець О. М., психолог-методист в кімнаті психологічного розвантаження провела арт-терапевтичну хвилинку релаксації, учасники групи з цікавістю і захопленням ознайомилися з особливостями використання аромотерапії,  піскотерапії,  сухого душу.

На завершення засідання учасники творчої групи обмінялися враженнями за допомогою відкритого мікрофону. Педагоги відзначили активність, креативність та вміле використання інноваційних технологій навчання вчителями закладу.