Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Реалізація принципів партнерства в рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

12 грудня 2019 р. в опорному закладі Горинська ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему «Реалізація принципів партнерства в рамках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Відкрили засідання завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО Коненко Л.Б. та методист Кременецького РМК Булатова Т.М. Про особливості  реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти Кременецького району розповіли Нікітович Н.В. в.о. начальника відділу освіти Кременецької РДА та Ляшук Л.І. завідувач РМК.

Під час короткого екскурсу в історію школи Олексюк О.М. директор опорного закладу розповів про особливості організації освітнього процесу. Свій досвід роботи на тему «Інтеграція навчальних предметів як засіб формування в молодших школярів цілісності сприйняття світу» презентувала високопрофесійна, творча та талановита  вчитель –методист початкових класів Горинської ЗОШ І-ІІІ ст. Олексюк І.В. Пізніше учасники групи відвідали урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ» на тему «Електроприлади – помічники в моєму домі». Де вчитель продемонструвала методику використання технологій  критичного мислення, кооперативного навчання, інтерактивних та діяльнісних методів навчання.

Також вчителі творчої групи відвідали практичне заняття з курсу «Я досліджую світ» на тему «Домашні улюбленці» Савицької Н.С. Педагоги мали змогу ознайомитися з особливостями використання мультимедіа на уроці.

Практичний психолог Тимець О. М., психолог-методист в кімнаті психологічного розвантаження провела арт-терапевтичну хвилинку релаксації, учасники групи з цікавістю і захопленням ознайомилися з особливостями використання аромотерапії,  піскотерапії,  сухого душу.

На завершення засідання учасники творчої групи обмінялися враженнями за допомогою відкритого мікрофону. Педагоги відзначили активність, креативність та вміле використання інноваційних технологій навчання вчителями закладу.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти