Засідання школи молодого вчителя на тему «Формування природознавчих компетентностей на уроках інтегрованих курсів в початкових класах НУШ»

17 грудня 2019 року в Почаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаїівської ОТГ з метою розширення  й систематизація знань молодих вчителів початкових класів щодо оновлення змісту і форм освітнього процесу в початковій освіті відбулось засідання школи молодого вчителя Тернопільської області.

Привітала учасників засідання Гичка Г.І., директор Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та наголосила, що залучення всіх учасників освітнього процесу це запорука успішного впровадження принципів НУШ.

З метою формування професійних умінь і навичок молодих спеціалістів, що відповідатимуть сьогоднішнім вимогам педагогічної науки і практики Коненко Л.Б., методист, в.о. завідувача дошкільної та початкової освіти та   Булатова Т.М., методист РМК ознайомили присутніх з особливостями формування природознавчої компетентності молодших школярів  в умовах інтеграційних процесів.

Ознайомлення молодих педагогів з особливостями викладання інтегрованих курсів в початкових класах НУШ та аспектами використання краєзнавчого матеріалу в побудові інтегрованого уроку стало можливим завдяки відвідування уроків талановитих та творчих педагогів Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст., зокрема урок «Я досліджую світ» на тему «Таємниці космосу» Клекіт Р.В., у 1-В класі та практичне заняття у 2-Б класі ЯДС «Який у зими настрій?» Сохацької  М.В.

Майстер-клас «Різдвяна майстерня» організований Собчук Г.В., КозачокА.А. та  Бойко І. С. зачарував усіх присутніх своєю практичністю та оригінальністю.

А відвіданий виховний захід «100 днів дитини в школі» підготовлений креативними педагогами Козачок А.А., Божик О.В. та Крамарук О.В. став приємною родзинкою для усіх учасників засідання.

Під час підведення підсумків засідання учасники Школи молодого вчителя педагоги відзначили високий професіоналізм вчителів відвіданої школи, та почерпнули для себе багато практичних порад щодо реалізації Концепції Нової української школи в освітній процес.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти