Цивільний захист. Навчаються освітяни

На виконання рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації, наказу управління від 20.12.2020 №297-од «Про виконання завдань ЦЗ в освітній галузі Тернопільської області та підсумки проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань ЦЗ закладі та установ освіти в НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області в 2019 році та підготовка до проведення контролю та моніторингу якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях в закладах освіти області у лютому 2020 року»16 січня 2020 року Тернопільським ОКІППО спільно з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області (далі-НМЦ ЦЗ та БЖД області), проведено інструктивно-методичний семінар з керівниками базових з питань ЦЗ та БЖД освітніх закладів області.

В роботі семінару взяли участь Зварич Г.В., заступник начальника управління освіти і науки, начальник відділу реформування освітньої діяльності та кадрової роботи, Петровський О.М., директор Тернопільського ОКІППО, Григорович Ю.П., начальник НМЦ ЦЗ та БЖД області, підполковник служби ЦЗ, методисти і викладачі НМЦ ЦЗ та БЖД області, працівники і учні ТЗОШ I-IIIст. № 4, Тернопільської міської ради, Тернопільського центру професійно-технічної освіти.

Під час заняття доведено інформацію про   роботу в освітній галузі області з питань цивільного захисту в 2019 році. Звернено увагу керівників на вміння орієнтуватися в основних вимогах нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту. Учасники заняття ознайомилися з практикою роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у базових з цивільного захисту освітніх закладах м. Тернополя, отримали обґрунтовані відповіді на поставлені запитання щодо ведення ЦЗ, забезпечення пожежної безпеки.