Інструктивно-методична нарада щодо реєстрації на ЗНО-2020

24 січня 2020 року в Тернопільському ОКІППО відбулася інструктивно-методична нарада за участі начальника методичного відділу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти З.І.Гарасимчук  щодо реєстрації  на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної середньої загальної освіти.

У заході взяли участь методисти РМК, ММК, ОТГ,  відповідальні за зовнішнє незалежне оцінювання, представники єдиних пунктів реєстрації на ЗНО в Тернопільській області.

Директор інституту О.М.Петровський, відкриваючи захід, наголосив на важливості злагодженої роботи усіх методичних структур задля якісного проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання.

Заступник директора інституту Ю.Ч.Шайнюк ознайомив учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2020 року. Також він наголосив на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, серед батьківської громадськості з питань організації та проведення ЗНО, реєстрації учнів/студентів.

Начальник методичного відділу ІФРЦОЯО З.І.Гарасимчук ознайомила методистів з програмою реєстрації на ЗНО-2020. Зокрема, вона зосередила увагу присутніх на ролі закладів освіти у реєстрації випускників ЗЗСО: формуванні списку осіб та комплектів документів, надсилання їх до ІФРЦОЯО. Також було детально проаналізовано умови реєстрації осіб з особливими потребами та осіб, у яких відсутні паспортні документи.

Завідувач центру моніторингу якості освіти, ЗНО та аналітичної діяльності Л.З.Онищук представила результати І циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи» та повідомила учасникам заходу про проведення навесні 2020 року ІІ циклу дослідження.