ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»

02-03 лютого 2020 року відбувся фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

У кожній номінації педагоги області пройшли такі конкурсні випробування:

на відбірковому етапі в номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво» – «Методичний практикум» (40 балів), «Тестування з фахової майстерності» (40 балів);

на відбірковому етапі в номінації, «Початкова освіта» – «Тестування з фахової майстерності» (20 балів), «Методичний експромт», (40 балів);

на відбірковому етапі в номінації ««Хімія» – «Практична робота» (40 балів), «Контрольна робота» (40 балів);

на фінальному етапі в номінаціях «Зарубіжна література»,– «Методичний практикум» (40 балів), «Майстер-клас» (40 балів), «Урок» (60 балів);

на фінальному етапі в номінаціях «Історія»– «Методичний експромт» (40 балів), «Практична робота» (40 балів), «Урок» (60 балів);

на фінальному етапі в номінаціях «Образотворче мистецтво» – «Практична робота» (40 балів), «Проєкт» (40 балів), «Урок» (60 балів);

у номінації «Хімія» – «Практична робота» (40 балів), «Контрольна робота» (40 балів), «Урок» (60 балів).

у номінації «Початкова освіта» – «Тестування з фахової майстерності» (40 балів), «Методичний експромт» (40 балів), «Урок» (60 балів).

За результатами теоретичного і практичного турів журі визнали переможцями:

У номінації «Зарубіжна література»
Желізко Юлію Вікторівну учителя зарубіжної літератури

Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

У номінації «Історія»
Музичку Михайла Мироновича учителя історії

Бережанської школи-гімназії

ім. Б.Лепкого Бережанської міської ради Тернопільської області

У номінації «Образотворче мистецтво»
Криха Романа Васильовича учителя образотворчого мистецтва

Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 Тернопільської міської ради Тернопільської області

У номінації «Початкова освіта»
Матвієшин Тетяну Ігорівну учителя початкових класів

Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Чортківської міської ради Тернопільської області

У номінації «Хімія»
Бугеру Ларису Іванівну учителя хімії

Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16

імені Володимира Левицького

Тернопільської міської ради Тернопільської області

Звання лауреата присвоєно учителям:

У номінації «Зарубіжна література»
Бакалець Олені Іванівні учителю зарубіжної літератури Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Теребовлянського району
Гончар Наталії Володимирівні учителю зарубіжної літератури комунального закладу Ангелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області
Марчук-Подкуйко Іванні Олександрівні учителю зарубіжної літератури Шумського ліцею
Матус Наталії Василівні учителю зарубіжної літератури Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого Бережанської міської ради Тернопільської області
У номінації «Історія»
Ліщинській Оксані Федорівні учителю історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Олієва Зборівського району Тернопільської області
Морозу Василю Васильовичу учителю історії навчально-виховного комплексу «Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – дошкільний навчальний заклад»

Кременецької міської ради Тернопільської області

Приймич Ларисі Іванівні учителю історії Шумського ліцею
У номінації «Образотворче мистецтво»
Клебі Ользі Ярославівні учителю образотворчого мистецтва

Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області

Мартинюк Наталії Леонідівні учителю образотворчого мистецтва

Волинського ліцею імені Нестора Літописця Кременецької районної ради Тернопільської області

Польовій Наталії Андріївні учителю образотворчого мистецтва

Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бережанської міської ради Тернопільської області

У номінації «Початкова освіта»
Васильчук Ганні Петрівні учителю початкових класів навчально-виховного комплексу

«Богданівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Підволочиської селищної ради Тернопільської області

Вінніцкій Ірині Олександрівні учителю початкових класів навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Калагарівка Гусятинського району Тернопільської області

Кипибіді Аллі Василівні учителю початкових класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області
Шелінгович Руслані Іванівні учителю початкових класів комунального закладу Почапинська загальноосвітня школа I -III ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області
У номінації «Хімія»
Гайдуку Дмитру Володимировичу учителю хімії комунального закладу Настасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області
Скоропад Галині Петрівні учителю хімії Стрілковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І -ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад»
Троцюк Наталії Вікторівні учителю хімії Великодедеркальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Штогрин Наталії Миколаївні учителю хімії Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Чортківської міської ради Тернопільської області

З вітальним словом до фіналістів звернулися, МАРЧИШАК Арсен Романович, заступник голови облдержадміністрації, Зварич Ганна Володимирівна, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації; Петровський Олександр Миколайович, директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти; Мокей Людмила Іванівна – голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Також свої привітання і настанови на майбутні творчі звершення висловили голови журі:

  • у номінації «Зарубіжна література» – Сергуніна Тетяна Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент, методист відділу організаційно – методичної та інформаційно – видавничої діяльності ТОКІППО;
  • у номінації «Історія» – Бармак Микола Валентинович, професор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктор історичних наук;
  • у номінації «Образотворче мистецтво» – Вольська Світлана Олексіївна, викладач кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, кандидат мистецтвознавства, доцент;
  • у номінації «Початкова освіта» – Кодлюк Ярослава Петрівна, професор кафедри педагогіки та методики початкової та дошкільної освіти ТНПУ
  • ім. В.Гнатюка, доктор педагогічних наук;
  • у номінації «Хімія» – Барановський Віталій Сергійович, завідувач кафедри хімії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доцент, кандидат хімічних наук.

Переможців нагороджено грамотою, відзнакою і грошовою премією, а також усіх фіналістів – подарунками управління освіти і науки ОДА, грамотою Тернопільської обласної ради, подякою і грошовою премією обласної організації профспілки працівників освіти і науки.