Семінар-практикум на тему «Технологія викладання інтегрованого навчального предмета «Українська мова. Читання» в другому класі науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

30 січня 2020 р. на базі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 відбувся семінар-практикум для вчителів других класів Тернопільської області, які працюють за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Про сутнісні характеристики науково-педагогічної програми «Інтелект України розповіла Іваночко О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти ТОКІППО. Шевченко Н.Т., заступник директора з початкового навчання ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24, коуч НПП «Інтелект України» поділилася досвідом здобутим під час відвідування семінару-практикуму для заступників директорів з впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів у Львові.

Учасники семінару мали змогу відвідати презентаційні уроки вчителя ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24 Олійник О.О. інтегрованого навчального предмета «Українська мова. Читання» з теми «Іменник (повторення). Однорідні члени речення. Дзвінкі та глухі приголосні. Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон, що живе на даху».

Вчителі із захоплення відгукувались про відвідані уроки, перейняли для подальшої роботи з учнями багато цікавих технологій і методик. За підсумками роботи семінару-практикуму була створена група в соціальній мережі для подальшої плідної і творчої співпраці педагогів.