Дискусійна платформа «Різнобічні засоби виховання учнів у контексті громадянської освіти НУШ»

Плідною та конструктивною була робота учасників дискусійної платформи «Різнобічні засоби виховання учнів у контексті громадянської освіти НУШ» для осіб, що відповідають за правове виховання у містах, районах, ОТГ нашої області.

Присутні мали можливість не лише виявити свої знання та вміння, застосувати їх під час презентації психолого-педагогічних технік, а й розвинути творчі здібності, долучившись до майстер-класу із виготовлення виробу у техніці «скрапбукінг».

Неперевершеною була зустріч із нашою землячкою, поетесою Олександрою Карою, яка поділилася своїми творами та подарувала кожному учаснику книгу із власним автографом.

Щиро дякую працівникам КУ «Тернопільська міська ЦБС» Бібліотека-філія 5 для дорослих, кандидату психологічних наук, доценту кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти ТОКІППО Жизномірській О.Я., учителю НВК ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ с.Скоморохи Кузьмі С.Я.; педагогу-організатору Шамрик Н.В., бібліотекарю Гаврон М.Є., учням та викладачам Гаврилюк О.В., Крут О.В., Каспруку Н.Г. Тернопільського ліцею 21 – спеціалізована мистецька школа імені І. Ґерети; соціальному партнеру бібліотекиХ. Дрозд, поетесі О.Карій та усім учасникам заходу за активність та  співпрацю.