Цивільний захист. Навчання освітян

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 29 листопада 2019 року №760-од/01.02-01 «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2020 рік » в лютому 2020 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області пройшли навчання 59 керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту, а також закладів інституційного догляду та виховання дітей, закладів професійно-технічної освіти, ТОКІППО.
Чергові заняття з керівниками і заступниками керівників закладів загальної середньої освіти заплановано на 10-12 березня.
Питання нормативно-правового забезпечення цивільного захисту, пожежної безпеки в сучасних умовах, організація навчання обговорювалися протягом місяця з освітянами на курсах підвищення кваліфікації в ТОКІППО.
Відповідно до вимоги п.16 розпорядження Кабінету Міністрів України № 1316-р від 18.12.2019 року «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік» ДСНСУ разом з МОН України в області з 11 по 13 лютого здійснено контроль та моніторинг якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях у закладах освіти. Серед базових з питань ЦЗ закладів загальної середньої та дошкільної освіти відзначено роботу Тернопільської ЗОШ I-Ш ст. № 18 і Тернопільського ДНЗ (ЗДО) № 5.
У плані підготовки до показового Дня ЦЗ і об’єктового тренування з керівниками закладів інституційного догляду і виховання дітей 26 лютого здійснено виїзд в Теребовлянський районний відділ ДСНСУ в Тернопільській області та Теребовлянський НВК для вирішення організаційних питань і надання методичної підготовки.