Засідання круглого столу з питань підвищення ефективності впровадження цінностей УХВЛ в освітній процес. Учасниками засідання були переможці обласних конкурсів серед педагогів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти на кращу розробку уроку, виховного заходу «Система духовних і моральних цінностей громадянина на ціннісній моделі УХВЛ»

10 березня 2020 року у Тернопільському ОКІППО відбулося засідання круглого столу з питань підвищення ефективності впровадження цінностей УХВЛ в освітній процес. Учасниками засідання були переможці обласних конкурсів серед педагогів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти на кращу розробку уроку, виховного заходу «Система духовних і моральних цінностей громадянина на ціннісній моделі УХВЛ».

Модератор круглого столу, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Світозара Хома окреслила коло проблем щодо вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників для підвищення ефективності впровадження цінностей УХВЛ в освітній процес. Про шляхи реалізації ідей  та цінностей Української Хартії вільної людини в освітніх закладах та місцевому самоврядуванні розповів Дмитро Вакуленко, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри медичної інформатики Тернопільського національного медичного університету імені                           І.Я. Горбачевського, співорганізатор та експерт обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області. Голова громадської організації «Гуртом» Ігор Ковалик акцентував увагу на тому, що основним завданням виховної роботи в межах обласної програми впровадження УХВЛ в освітніх закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки є формування духовно багатої особистості з усвідомленням власної національної своєрідності, громадянина і патріота України.

Учасники були активними в обговоренні ключових питань щодо ефективності використання сучасних педагогічних технологій в системі виховної роботи, поділилися досвідом та  внесли ряд пропозицій щодо подальшого впровадження ідей УХВЛ в освітньому процесі.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти