Засідання творчої групи офлайн «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ДОШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПОГЛЯД ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ»

Якісна дошкільна освіта — це старт
успішного розвитку кожної дитини.

Дошкільна освіта є базовою, початковою освітою для дитини, тому повинна відповідати сучасним освітнім тенденціям. А які вони? Одним із ключових напрямків освіти є набуття особистістю компетенцій необхідних для навчання протягом усього життя, і дошкільна освіта повинна забезпечувати надійний фундамент для такої можливості.

На сьогодні, розвиток дошкільної освіти залишається одним із пріоритетних напрямків державної освітньої політики в Україні. Але зрозуміло, що фінансувати дошкільну освіту є сенс тільки тоді, коли буде забезпечено її якість.

Саме питанням якості дошкільної освіти в Україні та європейському досвіду було присвячено перше засідання творчої групи «Компетентнісний підхід в дошкільній освіті», яке відбулося 24 квітня 2020 р. Засідання проходило в режимі офлайн, тому усі бажаючі, а їх виявилося 94, мали можливість в зручній обстановці, в комфортному темпі познайомитися з Європейською рамкою якості дошкільної освіти, поміркувати про можливість її застосування до вітчизняних закладів дошкільної освіти, проаналізувати дослідження проведені українськими та зарубіжними колегами стосовно якості дошкільної освіти, висловити свою думку, використовуючи такий інструмент, як google-форми і долучитися до творення майбутнього в дошкіллі.

Матеріали засідання творчої групи можна переглянути на блозі дошкільної освіти, який знайдете на сайті ТОКІППО або за посиланням

https://zdo-tokippo.blogspot.com/

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти