Он-лайн засідання інтервізійної групи для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби»

7 травня 2020 р. відбулося чергове он-лайн засідання інтервізійної групи для практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Інтервізія як метод цілеспрямованого пошуку розв’язання професійних завдань працівниками психологічної служби», організоване та проведене доцентом, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти В.Є. Кавецьким.

Метою роботи було удосконалення професійної майстерності практичних психологів та соціальних педагогів, розвиток у працівників  психологічної служби консалтингових компетентностей, формування навичок командної взаємодії при розв’язанні професійних завдань, пошук додаткових ресурсів для ефективного професійного самоздійснення. Під час засідання було проаналізовано особливості підготовки до модерованої партнерської супервізії,

здійснено аналіз ситуацій,  що  виникають  у  взаємодії працівників психологічної служби   з  учасниками освітнього процесу. Також були проведені  вправи на професійну рефлексію. Під час засідання учасники активно обмінювалися досвідом роботи в умовах карантину, а також висловлювали пропозиції щодо вправ, які доцільно провести на наступних  зустрічах.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти